Ігровий набір із лялькою NA! NA! NA! SURPRISE серії "Sparkle" S3 W1 — Андре Аваланче

- Немає в наявності
- Код: 27752
972 ₴
Ляльки Na!Na!Na! Surprise повертаються з 3 сезоном "Sparkle"! Вашу дитину чекають нові набори 2 в 1, а також нові персонажі та нові емоції від ігор із ними, адже вони — великі шанувальники морських пригод і справжні підкорювачі водної стихії! Головна особливість цього сезону — іграшки-вихованці в лялечок тепер прикрашені паєтками, які зроблять ігри з ними по-справжньому яскравими та блискучими! Знайдіть колекційну м'яку лялечку та іграшку-вихованця на кліпсі, луснувши пакетик із конфеті!
Андре Аваланче — з цим хлопчаком можна вирушити в справжню полярну експедицію! Сміливчак, одягнений у темний костюм із шапочкою, йде в комплекті з іграшкою на кліпсі у формі пінгвінчика. Його значок — теж пінгвінчик. Шукайте його на пакованні.
Особливості:
- унікальний метод розпакування – акуратно лопніть пакетик з конфетті, щоб перше знайомство з ігровим набором для дівчаток стало справжнім святом;
- відкрийте бірку, щоб дізнатися більше про свою ляльку;
- аксесуари для ляльки розкладені в окремих пакетиках;
- завдяки кліпсі можна прикріпити іграшку-вихованця до сумки та рюкзака.
До набору входять:
- лялька;
- іграшка на кліпсі;
- комплект одягу;
- взуття;
- пакетик із конфеті:
- паперова соломинка.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Na! Na! Na! Surprise |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 18 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 972 ₴








