Іграшка-каталка На мотузочці — Крокодил Клац-Клаус

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27753
1 094 ₴
977 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прогулянка стане набагато цікавішою разом із кумедним крокодильчиком КЛАЦ-КЛАУС, якого можна тягнути за собою на мотузочці.
Особливості:
- Іграшка стимулюватиме малюка робити перші кроки
- Під час руху крокодильчик буде клацати зубками, залежно від темпу ходьби
- Колеса сприяють легшому пересуванню
Розмір іграшки: 22х15,5х11,5 см.
Іграшка-каталка на мотузочці — КРОКОДИЛ КЛАЦ-КЛАУС сприяє емоційному та фізичному розвитку та координації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Висота | 15.5 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшка-каталка на мотузці |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 11.5 см |
- Ціна: 977 ₴





