Розвиваюча Іграшка Battat Lite - Кольорова Пірамідка, 5 кілець з намистинами

- Немає в наявності
- Код: 27758
756 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дивовижну пірамідку можна не тільки збирати, а й качати, і навіть... торохтіти кільцями.
- 5 кілець незвичайної форми стимулюють координацію рухів дитини в трьох прозорих кільцях — намистинки різних кольорів і розмірів.
- Великий закруглений стовпчик полегшить процес збирання кілець.
- Завдяки заокругленій основі пірамідку можна качати.
Упаковка відкрита.
Розмір упаковки: 16,5х15,5х21 см.
Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Кількість складових елементів | 7 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 155 мм |
- Ціна: 756 ₴




