Ігровий набір — Сортер-Пірамідка: Два В Одному new

- Немає в наявності
- Код: 27759
756 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На кришці відерця розміщені 4 отвори різних геометричних форм.
До комплекту входять 8 різнокольорових фігурок, по 2 кольори для кожної з форм, які потрібно правильно підібрати до відповідних отворів.
А 10 відерець різного діаметра можна ставити один на одного як пірамідку.
Іграшка розвиває в дитині такі навички:
- сприяє розвитку координації рухів,
- навчає рахунку,
- навчає кольорів.
Упаковка закрита.
Розмір упаковки: 14,5х14,5х26,5 см.
Рекомендовано для дітей віком від 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 18 міс |
| Кількість складових елементів | 18 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 265 мм |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 145 мм |
- Ціна: 756 ₴








