Лялька з аксесуарами Bloopies серії «Чарівний хвіст» — Русалочка Місяць

- Немає в наявності
- Код: 27761
756 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька з аксесуарами BLOOPIES — РУСАЛОЧКА МІСЯЦЬ — ідеальна іграшка для дівчаток, які не розлучаються з улюбленою лялькою навіть у ванні!
Адже це іграшка 2 в 1: лялечка та русалонька! З нею так весело грати!
- У комплекті з лялькою є гарний хвостик, який можна надягати, перетворюючи її на русалоньку!
- Деякі елементи хвоста можуть змінювати колір, якщо опустити ляльку в теплу воду!
- Якщо напоїти ляльку мильною водою — вона бризкатиметься або пускатиме бульбашки!
- У лялечки є свій вихованець — морська зірочка, яка теж вміє бризкатися!
- У колекції 5 різних лялечок! Зберіть їх усі!
У наборі:
- 1 лялька з хвостом;
- 1 вихованець.
Рекомендовано для дітей від 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 9 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 756 ₴






