Ігровий набір з лялькою LOL Surprise! серії "Confetti Pop" — День народження

- Немає в наявності
- Код: 27767
814 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір з лялькою LOL SURPRISE! серії "Confetti Pop" — найкращий подарунок для кожної дівчинки! Абсолютно новий стиль пакування у формі яскравої подарункової коробки, щоб зробити LOL SURPRISE! ідеальним подарунком! Всі лялечки тематичні та відповідають кожному місяцю року. Знайдіть лялечку свого місяця народження!
У лялечки може бути одна з функцій:
- Плаче;
- Бризкається;
- Робить пі-пі;
- Змінює колір у холодній воді.
Для докладної інформації про функції ляльки — див. інструкцію.
У коробочці LOL Surprise! 8 сюрпризів:
- Стикер-ребус;
- Подарунковий пакетик;
- Пляшка;
- Одяг;
- Взуття;
- Кукла;
- 2 аксесуари;
- + Аркуш колекціонера.
Одяг та аксесуари в асортименті.
Гра з лялечкою LOL Surprise! розвиває в дитині креативність, уяву та вміння грати.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L.O.L.surprise. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Lol |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 814 ₴






