Ігрова фігурка Funko Pop! серії "Том і Джеррі" - Том

- Немає в наявності
- Код: 27780
728 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! — ТОМ стане чудовим подарунком для шанувальників популярного мультсеріалу "Том і Джеррі".
- Дизайн виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати й емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 9,6 cm (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Персонажі | Tom and Jerry |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 728 ₴




