М'яка іграшка Peekapets — Рожевий кролик, 28 см

- Немає в наявності
- Код: 27792
1 033 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PEEKAPETS — це бренд дуже милих м'яких іграшок.
Чарівний кролик сподобається абсолютно всім! Адже його так приємно обіймати та з ним весело гратися!
Він обожнює гру в хованки! Нумо пограймо все разом!
- Іграшка дуже м'яка та приємна на дотик.
- Кролик закриває очі своїми вушками. Натисніть на сердечко на животі, щоб вушка піднялася.
- У колекції два кролики — рожевий і білий. Зберіть їх усі!
Рекомендовано для дітей від народження.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З народження |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 15 см |
| Матеріал | Плюш |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 1 033 ₴






