Ігрова фігурка Funko POP! серії "Людина-павук: НПД" - Гоблін

- Немає в наявності
- Код: 27797
701 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! — ЗЕЛЕНИЙ ГОБЛІН стане чудовим подарунком для шанувальників фільму «Людина-павук».
- Голова фігурки прикріплена так, що під час руху вона кумедно трясеться.
- Дизайн виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати й емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 9,6 cm (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стан | Новий |
| Тип | Герой кіно |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 701 ₴



