Ігрова фігурка Funko POP! серії Avengers Game - Залізна людина в тенокостюмі

- Немає в наявності
- Код: 27809
756 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова ігрова фігурка з тремтячою головою FUNKO POP! cерії 'Avengers Game' - ЗАЛІЗНА ЛЮДИНА В ТЕХНОКОСТЮМІ стане чудовим подарунком для шанувальників серії фільмів про Месників від всесвіту Marvel.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Голова фігурки прикріплена таким чином, що при русі вона кумедно трясеться.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захопливим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вміння грати і емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 9,6 см (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 96 мм |
| Персонажі | Залізна людина |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 756 ₴


