Ігровий набір з лялькою LOL Surprise! серії Sunshine Makeover – Сонячне перетворення

- Немає в наявності
- Код: 27820
728 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір із лялькою LOL SURPRISE! — СОНЯЧНЕ ПЕРЕТВОРЕННЯ — це новий рівень для колекційних ляльок!
Адже тепер малятко змінюють колір на сонці!
- Деякі частини лялечки можуть змінювати колір на сонці. Щоб ефект зміни кольору проявився, потрібно потримати лялечку під сонячним світлом кілька хвилин.
- Напоїть лялечку водичкою з пляшечки! У неї може бути одна з функцій: плаче, бризкається, робить пі-пі.
- У комплекті з лялечкою є одяг, взуття, пляшечка та аксесуар.
- У новій серії LOL SURPRISE! 9 унікальних лялечок. Зберіть їх усі!
Зберіть усю колекцію чарівних лялечок LOL Surprise!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L.O.L.surprise. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Lol |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 728 ₴






