Ігрова фігурка Funko Pop! Серії Війна Нескінченності — Тор

- Немає в наявності
- Код: 27830
832 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова ігрова фігурка з головою що хитається FUNKO POP! — ТОР стане чудовим подарунком для шанувальників фільму «Війна нескінченності» від всесвіту Marvel.
- Голова фігурки прикріплена так, що під час руху вона кумедно трясеться
- Дизайн виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати й емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 9,6 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Персонажі | Тор |
| Стан | Новий |
| Тип | Герой кіно |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 832 ₴

