Ігрова фігурка Funko Pop! серії "Мандалорець" - Малюк йода

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27850
1 240 ₴
1 107 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова ігрова фігурка з тремтячою головою FUNKO POP! - Малюк стане чудовим подарунком для любителів серіалу «Мандалорець» від творців 'Зоряних Війн'.
- Голова фігурки прикріплена таким чином, що при русі вона кумедно трясеться.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вміння грати і емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 9,6 см (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Персонажі | Зоряні Війни Ігрові фігурки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
- Ціна: 1 107 ₴

