Ігрова фігурка Funko Pop! серії Аліса в країні див - Білий кролик з годинником

- Немає в наявності
- Код: 27855
780 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! - БІЛИЙ КРОЛИК З ГОДИННИКОМ стане чудовим подарунком для любителів мультфільму «Аліса в країні див» від студії Disney.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 9,6 см (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 96 мм |
| Персонажі | Аліса в країні чудес |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 780 ₴




