Ігрова фігурка Funko POP! серії "Людина-павук: Немає шляху додому" - Людина-павук (фінальний костюм)

- Немає в наявності
- Код: 27859
1 076 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова ігрова фігурка з головою, що тремтить, FUNKO POP! – ЛЮДИНА-ПАВУК стане чудовим подарунком для шанувальників фільму про Людину-павука від всесвіту Marvel.
- Голова фігурки прикріплена таким чином, що при русі вона кумедно трясеться.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» – персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захопливим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 9,6 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 96 мм |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 1 076 ₴


