Ігрова фігурка Funko Pop! серії "Мандалорець" - Малюк у сумці

- Немає в наявності
- Код: 27866
1 083 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова ігрова фігурка з головою, що тремтить, FUNKO POP! – МАЛЮК У СУМЦІ стане чудовим подарунком для шанувальників серіалу 'Мандалорець'.
- Голова фігурки прикріплена таким чином, що при русі вона кумедно трясеться.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 9,6 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 96 мм |
| Персонажі | Зоряні Війни Ігрові фігурки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 1 083 ₴




