Ігрова фігурка Funko POP! cерії Людина-павук: НШД – Електро

- Немає в наявності
- Код: 27872
701 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! –ЕЛЕКТРО стане чудовим подарунком для шанувальників фільму «Людина-павук».
- Голова фігурки прикріплена таким чином, що при русі вона кумедно трясеться.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 9,6 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 96 мм |
| Персонажі | Марвел |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 701 ₴


