Ігровий набір Fun Banka – Свійські тварини, 56 предметів

- Немає в наявності
- Код: 27882
903 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір «СВІЙСЬКІ ТВАРИНИ» від FUN BANKA – справжня знахідка для малюка!
Адже в ньому є все для створення захопливої, цікавої та веселої гри!
- 56 предметів! Різноманітні свійські тварини: корова, конячка, вівця, свинка, курочка та інші. А ще різноманітні дерева та навіть паркан!
- Усі тварини зроблені в різних кольорах та розмірах, щоб грати було ще цікавіше.
- Всі предмети зручно зберігати у банці та легко брати з собою в дорогу.
- Кришку банки можна використовувати як додатковий елемент ландшафту.
Ігровий набір від FUN BANKA розвиває у дитини уяву, вміння грати та розширює кругозір!
Зберіть усі ігрові набори з колекції FUN BANKA!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 903 ₴








