Мозаїка Quercetti - Геометрія Максі (21 Велика Фішка + Дошка)

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27891
942 ₴
841 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча мозаїка серії - ГЕОМЕТРІЯ МАКСІ (великі фішки (21 шт.)+ дошка) – допоможе розвинути візуальне та звукове сприйняття, а також дрібну моторику малюка.
Розміщуйте фішки на білій дошці у формі квітки, будуйте невеликі вежі, сортуйте фішки за кольором і формою.
Особливості дитячої мозаїки:
- У наборі 21 фішка різних форм і кольорів, одна з яких брязкальце
- Великі деталі з безпечного матеріалу м'яко та легко вставляються в дошку у формі квітки так, що можна створювати високі вежі
- Завдяки мозаїці в малюка сформується художній смак, акуратність і точність, увага та творчий пошук
- Усі іграшки компанії перед запуском у серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах
- Весь процес виробництва іграшок від проектування до пакування готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія)
До набору входить:
- 20 великих фішок різних форм і кольорів
- 1 фішка-брязкальце
- Дошка у формі квітки.
Гра розвиває:
- Уяву
- Дрібну моторику
- Логіку
- Творчу жилку
Рекомендовано для дітей від 1 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quercetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Мозаїка з великими фішками |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість фішок | 21 шт. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 841 ₴



