Набір Quercetti - Для Занять Мозаїкою (40 Великих Фішок 33 мм + Дошка)

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27894
1 300 ₴
1 161 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий набір — ДЛЯ ЗАНЯТЬ МОЗАЇКОЮ (великі фішки (33 мм, 40 шт.) + доска)— створений для занурення дитини у світ форм, кольорів і фантазій. Ви також зможете створити малюнок за зразком або придумати свій!
Особливості дитячої мозаїки:
- У наборі 40 фішок діаметром 30 мм у 6 кольорах
- У наборі картинки з одного боку кольорові, з іншого — чорно-білі, завдяки чому в дитини з'являється можливість самостійно вибрати кольори для «розфарбовування» картинок
- Малюк зможе створювати картини за зразками або вигадувати власні сюжети
- Завдяки мозаїці в малюка сформується художній смак, акуратність і точність, увага та творчий пошук
- Усі іграшки компанії перед запуском у серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах
- Весь процес виробництва іграшок від проектування до пакування готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія)
До набору входить:
- 40 великих фішок
- 8 двосторонніх карток
- Дошка з ручкою для мозаїки.
Гра розвиває:
- Уяву
- Дрібну моторику
- Логіку
- Творчу жилку.
Рекомендовано для дітей від 2 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quercetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Мозаїка з великими фішками |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість фішок | 40 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 1 161 ₴



