Дрифт машинка на радіокеруванні Sulong Toys Speed racing drift — Sword Сірий

- Готово до відправки
- Код: 27897
1 228 ₴
1 107 ₴
Автомобіль SPEED RACING DRIFT на р/к — SWORD принесе Вашій дитині безліч незабутніх вражень від динамічної, захопливої гри!
- Завдяки гумовим шинам автомобіль може долати асфальт, тротуарну плитку та цементне покриття.
- Потужний магнітний двигун розроблений для забезпечення більшої потужності автомобіля.
- Суперсильна система антистолкування спроєктована відповідно до конструкції моделі.
Такі характеристики дають змогу автомобілю SPEED RACING DRIFT на р/к — SWORD імітувати маневри справжньої машини, забезпечувати стійкість і найкраще зчеплення автомобіля з дорогою.
Модель відповідає "Технічному регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні (утвердженому Постанові Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017, No139)".
Під дію вищезазначеного техрегламенту потрапляють іграшки, які відповідають міжнародній директиві RoHS (англ. Restriction of Hazardous Substances), що обмежує вміст шкідливих речовин. Ці іграшки є безпечнішими для дітей і довкілля.
Особливості:
- масштаб — 1:24,
- матеріал корпусу — пластик,
- радіус дії пульта — 45 м,
- тип привода — задній,
- час роботи — 15 хвилин (залежить від стилю керування),
- живлення — 2 батарейки типу АА для пульта керування (до комплекту не входять), 3 батарейки АА для машинки (до комплекту не входять).
Машинки на радіокеруванні Sulong Toys дають змогу розвинути в дитини:
- вміння грати,
- сприйняття простору.
Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sulong Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Двигун | Електричний |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 45 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 1 107 ₴









