М'яка іграшка – Ведмідь (білий, з бантом, 35 см)

- Немає в наявності
- Код: 27901
1 146 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий ведмедик — найвідоміша м'яка іграшка у світі!
Він стане для дитини добрим другом, з яким цікаво грати, а ще його так приємно обіймати! Він білого кольору, як родич полярного ведмедя. Ласкавий на дотик, стильний, з елегантним бантиком — буде чудовим подарунком як для маленьких діток, так і для дорослих. Дарувати радість легко!
Ведмедик зроблений зі штучного хутра, з м'яким поліестером усередині. Висота іграшки — 35 cm.
Іграшка сприяє розвитку в дітей:
- Сенсорики;
- Емоційний інтелект;
- Уміння грати.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Ведмедик GRAND — ідеальний подарунок до будь-якого свята!
"| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Колір | Білий |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 1 146 ₴



