Розвиваюча м'яка книжка-розкладачка Taf Toys - Мишки-мартишки

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27909
1 123 ₴
1 003 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча книжка-розкладачка - МИШКИ-МАРТИШКИ - це 6 м'яких «сторінок» з малюночками та розвиваючими елементами.
Особливості іграшки:
- М'яка книжка-розкладачка із зображенням різних добрих сюжетів - мавпа, мишенята, ягоди, фрукти та інше.
- Це двостороння книжечка з кумедними зображеннями, фігурами і розвиваючими елементами:
- На першому боці - контрастні кольори, великі форми, безпечне дзеркало і картинки звіряток;
- На другій стороні - веселі барвисті картинки зі вставками тканин різних текстур і розвиваючими елементами - деталями, що шарудять, і прорізувачем-ананасом;
- Книжечка легко кріпиться в необхідне вам місце за допомогою спеціальних затискачів, липучок і зав'язок;
- Грати можна як у ліжечку, так і підвісити на візочок або лежати на животику, розглядаючи яскраві картинки;
- Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка впродовж перших двох років його життя;
- Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys та готуватися до безлічі моментів любові, радості й щастя зі своєю дитиною;
- Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок у розвиток дитини.
У наборі:
- Розвиваюча книжка-розкладачка - МИШКИ-МАРТИШКИ.
Гра з книжкою позитивно впливає на:
- Уяву
- Дрібну моторику;
- Сенсорику малюка.
З Taf Toys бути батьками легше!
Рекомендовано від самого народження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taf Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 1 003 ₴








