Розвиваюча Іграшка Battat – Супер-Ключики зі світловими та звуковими ефектами

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27913
1 300 ₴
1 161 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча іграшка - СУПЕР-КЛЮЧИКИ зі світлом і звуком (томатний)
Вирушай куди захочеш і коли захочеш!
Тільки не забудь, де ти ненароком припаркував свою машину.
- 4 ключі з безпечної нержавіючої сталі
- На ключі водія загоряється вогник
- Звучать 3 кумедні звуки, спеціально адаптовані для дитячих вушок - гудок, звук запалювання, звук дистанційного відкриття дверей
- Заводь мотор. Заводь іграшки. Заводь вечірку. Усе, що хочеш!
Розвиваюча іграшка - СУПЕР-КЛЮЧИКИ зі світлом і звуком (томатний) допоможе розвинути у дитини
- уяву
- емоційне сприйняття.
Розвиваючі іграшки Battat - Будь креативним. Будь захопленим. Будь собою!
Розмір іграшки: 13х7 см.
Розмір упаковки: 15х6х21 см.
Живлення - 3 батарейки АG13 (LR44) входять до комплекту.
Рекомендований вік - 10 місяців до 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 1 161 ₴





