Машинка металева Bburago Lamborghini Sesto Elemento (сірий металік, 1:24)

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27915
1 063 ₴
949 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомодель Lamborghini Sesto Elemento Bburago стане чудовим подарунком як для маленького автолюбителя, так і дорослого шанувальника автомобілів світового автопрому.
Ігрова цінність моделі в тому, що вона має високий рівень деталізації, що забезпечує максимальну схожість з оригіналом.
Автомодель Lamborghini Sesto Elemento Bburago має:
- металевий корпус,
- двері, що відчиняються,
- дзеркала заднього огляду,
- реалістичні фари,
- кермо, що повертається,
- гумові шини, як у справжнього автомобіля.
Моделі автомобілів Bburago допоможуть розвинути в дитини
- сприйняття простору,
- кругозор,
- вміння грати та колекціонувати.
Масштаб – 1:24.
Колір в асортименті: сірий металік.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bburago |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 83 мм |
- Ціна: 949 ₴









