Ігровий набір — Валіза лікаря new

- Немає в наявності
- Код: 27922
901 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний кейс містить усі аксесуари, необхідні для маленького лікаря: фонендоскоп, отоскоп для огляду вушок, молоточок для перевірки рефлексів, медичне дзеркало, термометр, ножиці, пінцети, шприц, підставочку для інструментів. Пацієнту потрібна швидка допомога? Усі інструменти розмістяться в переносній валізці.
Розмір упаковки: 24х10х21 см.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Упаковка | Кейс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 210 мм |
- Ціна: 901 ₴







