Іграшка для ванної Battat — Магнітна Рибалка

- Немає в наявності
- Код: 27934
865 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий набір для риболовлі високої якості призначений для гри у ванні або в басейні.
Будь-яка риболовля цікава, а риболовля удвох цікава подвійно! Зручні вудки навіть для маленьких ручок!
Набір містить 2 вудки з катушками та магнітними гачками, 4 рибки.
Упаковка — прозора сумочка. Розмір упаковки: 10х10х80 см.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 800 мм |
- Ціна: 865 ₴





