Розвиваюча Перекидна Книжка Taf Toys Колекції Мрійливі Коали - Пригоди Коали Кіммі

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27937
1 184 ₴
1 057 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча двостороння книжка — це 5 м'яких двосторонніх «сторінок» з малюнками та розвиваючими елементами.
Особливості іграшки:
- М'яка двостороння книжка-розкладачка з красивими зображеннями та мультисенсорними текстурами.
- Це двостороння книжка для двох етапів розвитку малюка. З одного боку для найменших — 0 міс. + — розташовані контрастні зображення з однією великою картинкою в центрі, щоб малюк міг на ній сфокусуватися й уникнути зайвої стимуляції, а також безпечне дзеркальце. Це розвиває сенсорику та емоційний інтелект із перших днів життя дитини. З іншого боку — для малюків 3 міс.+ — різнокольорові картинки, різноманітні текстури та 3D-інтерактивні функції: прорізувач-коала, що ховається в кишеньці, рухомі деталі, шелесткі сторінки, які допоможуть розвинути дрібну моторику.
- Книжечку легко можна поставити вертикально та перевертати малюнки, щоб стимулювати малюка проводити час на животику.
- Пізніше дитина зможе гратися книжкою сидячи.
- Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка впродовж перших двох років його життя;
- Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості та щастя зі своєю дитиною;
- Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб вкладати в розвиток дитини.
Гра з книжкою позитивно впливає на:
- Уяву;
- Дрібну моторику;
- Сенсорику малюка.
З Taf Toys бути батьками легше!
Рекомендовано від самого народження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taf Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 1 057 ₴









