Розвиваючі Кубики силіконові Battat - Порахуй-Ка!, 10 штук

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27938
1 397 ₴
1 247 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючі силіконові кубики - ПОРАХУЙ-КА!
Десять кубиків для одного тебе.
- Доброзичливі звірятка та цифри від 1 до 10
- Рельєфні, створені вручну зображення прикрашають кожен бік кожного кубика - це 60 маленьких красивих картинок!
- Підходять для будівництва
- Підходять для стискання (пищать)
- Підходять для купання
- Підходять для жування (не містять BPA та інших токсинів)
- У симпатичній екологічній сумочці кубики зручно зберігати
Завдяки різним текстурам граней гра з кубиками чудово розвиває:
- дрібну моторику дитини
- сенсорику
- математичні здібності.
Розвиваючі іграшки Battat - Будь креативним. Будь захопленим. Будь собою!
Розмір кожного кубика - 5,4 см.
Розмір упаковки - 17,8х6,35х26,05 см.
Рекомендований вік - від 6 місяців до 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубики |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 178 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 635 мм |
- Ціна: 1 247 ₴









