Набір Для Ігри З Піском І Водою Battat - Відерце Море та 9 предметів

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27942
1 421 ₴
1 269 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для гри з піском і водою Battat — Відерце Море.
Побудуй багато-премних замків із піску з 9 іграшками для пляжу від Battat!
- Відерце з химерною ручкою
- Сито для піску
- Флюгер
- 3 пасочки
- Лопатка
- Граблі
- Машинка-міні-самоскид
Набір для гри з піском і водою — Відерце море Battat подарує дитині багато веселощів, а також допоможе розвинути:
- креативність;
- сенсорику;
- фізичний розвиток.
Ігри на пляжі з Battat — Будь активним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір: 25х22х21 см.
Рекомендований вік — 18 місяців до 8 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 250 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 9 шт. |
- Ціна: 1 269 ₴






