Розвиваюча Гра Battat - Акули-Пастки, 2 ракетки-липучки з м'яким м'ячиком

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27944
1 421 ₴
1 269 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча гра - АКУЛИ-ПАСТКИ
Весела активна гра для двох!
- Яскраві ракетки з великою липкою поверхнею виконані у вигляді зубастих акул, а м'ячик - у вигляді забавної рибки
- М'ячик легко прилипає до широкої ракетки, тому грати вийде навіть у найменших спортсменів!
- Процес лову м'ячика допоможе дитині розвинути зорово-моторну координацію
- Легку і компактну гру зручно брати з собою куди завгодно: у двір, у подорож або на пляж
- Зручний ремінець, що утримує ракетку на руці, легко регулюється і підійде від найменшої ручки до дорослої
- У набір входять дві ракетки-липучки і м'який м'ячик.
Розвиваюча гра - АКУЛИ-ПАСТКИ Battat допоможе дитині розвинути такі навички як
- сприйняття простору
- фізичний розвиток.
Ігри на пляжі з Battat - Будь активним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір іграшки: 20х4х22 см.
Рекомендовано для дітей від 3 років і дорослих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Теніс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 269 ₴




