Музична іграшка Battat Lite — Колесо-кружилка

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27955
1 424 ₴
1 271 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛЕСО-КРУЖИЛКА — океан веселощів для найменших! Адже це яскрава, весела та пізнавальна іграшка! З таким колесом огляду малюкові завжди буде цікаво!
- Колесо огляду — це подорож у підводний світ! Малюк зможе познайомитися із симпатичним крабиком, а ще побачить черепашку, морську зірку та навіть підводний човен!
- Крутіть колесо — і слухайте веселі мелодії та кумедні звуки! Розвивайте музичний слух малюка!
- Контуром колеса розташувалися різнокольорові намистинки. Якщо покрутити колесо — вони перекочуватимуться й створюватимуть яскравий настрій!
- На ніжці іграшки є присоска: її можна легко прикріпити до рівної поверхні, щоб малюкові було зручніше крутити колесо. Ідеально підходить для столу або дитячого стільчика.
Музична іграшка допоможе в розвитку:
- дрібної моторики;
- зорово-моторної координації;
- уяви.
Розвивальні іграшки Battat: Будь музичним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір іграшки — 13 х 8 х 21 cm.
Живлення — 1 батарейка типу ААА (у комплекті).
Рекомендовано для дітей віком від 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Музична іграшка |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 271 ₴




