Машинка для ляльки Na! Na! Na! Surprise — Кетмобіль

- Немає в наявності
- Код: 27959
1 329 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для ляльки Na! Na! Na! Surprise — Кетмобіль
Ляльки та машинки чудово доповнюють один одного, а коли вони з однієї колекції, то це поєднання стає ідеальним! Тепер ляльки Na! Na! Na! Surprise можуть їздити в першій м'якій плюшевій машині! І це буде стильно та зручно. Машинка має вигляд, як справжня рожева кішечка: має мордочку та хвостик, а отже, вона не просто транспорт, а повноцінний учасник гри, якому можна придумати будь-яку роль!
Особливості:
- перша м'яка тканинна машинка, у стилі кішечки!
- колеса обертаються;
У комплект входить:
- машинка для ляльок.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Na! Na! Na! Surprise |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 130 мм |
| Тип | Транспорт |
- Ціна: 1 329 ₴









