Розвиваюча інтерактивна іграшка-пазл VTech — Панда та друзі

- Немає в наявності
- Код: 27960
649 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча іграшка-пазл — ПАНДА І ДРУЗІ захопить Вашого малюка надовго. Адже з нею можна складати милі пазли-картки з кубиків, вивчати тварин, їхні імена, слухати пісеньки та мелодії. А балакуча панда підкаже — чи правильно складається картинка!
- Інтерактивна іграшка виготовлена у формі чарівної чорно-білої панди з милою мордочкою з пазлом із 4 частин, який вона тримає у своїх лапках.
- На її лапках розташовані функціональні кнопки для перемикання режимів гри. Усього передбачено 3 режими: гра для дослідження тварин; музичний режим для прослуховування пісеньок і мелодій; режим завдань для вирішення пазла
- У процесі гри інтерактивна іграшка розпізнає кожен кубик і місце, у яке його ставить малюк. Панда зробить підказки щодо складання картинки та покращить настрій веселими фразами. Якщо натиснути кнопку скидання, кубики вистрибують зі своїх місць, і їх можна збирати знову.
- Малюк навчиться складати 6 картинок із 4 кубиків, запам'ятовувати назви тварин.
Розвиваюча іграшка-пазл сприяє розвитку логічного та просторового мислення, моторики та навичок рахунку.
Для роботи необхідні 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
Рекомендовано для дітей від 2 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VTech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
- Ціна: 649 ₴





