Набір Quercetti - Для Занять Мозаїкою (Кейс, 48 Великих Фішок + Дошка 27Х21)

- Немає в наявності
- Код: 27978
1 442 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір — ДЛЯ ЗАНЯТЬ МОЗАЇКОЮ (кейс, великі фішки (48 шт.) + дошка 27х21, переносний) створена для занурення дитини у світ форм, кольорів і фантазій. Дитина зможе створити малюнок за зразком або придумати свій!
Особливості дитячої мозаїки:
- У наборі 48 фішок діаметром 32 мм у 4 кольорах
- Малюк зможе створювати картини за зразками — рибка, метелик, кораблик, яблучко з черв'ячком та інші. Або вигадувати власні сюжети
- Фішки складені в пластиковий кейс для перенесення
- Кришка кейса є безпосередньо й ігровим полем
- Для зручності кришка кейса може встановлюватися в похиле положення
- Завдяки мозаїці в малюка сформується художній смак, акуратність і точність, увага та творчий пошук
- Усі іграшки компанії перед запуском у серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах
- Весь процес виробництва іграшок від проектування до пакування готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія)
До набору входить:
- 48 великих фішок
- 16 карток-шаблонів
- Кейс для зберігання та перенесення з ігровим полем 27х21см
Гра розвиває:
- Уяву
- Дрібну моторику
- Логіку
- Творчу жилку
Рекомендовано для дітей від 2 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quercetti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип мозаїки | Мозаїка з великими фішками |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість фішок | 48 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 1 442 ₴





