Музична Дзиґа Kiddieland - Веселі Непосиди

- Немає в наявності
- Код: 27979
756 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична дзиґа ВЕСЕЛІ НЕПОСИДИ зі звуком обов'язково сподобається малюкові та розважить його веселими мелодіями.
Яскрава дзиґа та кумедні мелодії, що звучать під час кружляння, привернуть увагу малюка та подарують позитивні емоції від гри!
При натисканні на ручку дзиґи:
- карусель, вбудована всередину іграшки, починає обертатися;
- різнокольорові намистини весело підстрибують;
- черепашка, сонечко, гусінь і равлик кружляють під звуки приємних мелодій.
Внутрішня поверхня дзиґи дзеркальна.
Музична дзиґа Веселі Непосиди Kiddieland зі звуком сприяє розвитку:
- дрібної моторики;
- кольоросприйняття;
- концентрації уваги;
- емоційного сприйняття.
Розвиваючі іграшки Kiddieland - вибір розумних дітей та їхніх батьків!
Упаковка презентаційно-відкрита.
Живлення: 2 батареї АА (входять до комплекту).
Розмір: 18х18х18,5.
Рекомендовано для дітей віком від 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kіddіeland |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзига |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 756 ₴




