Розвиваючий сортер-пірамідка Taf Toys - Саванна Кубики Африка, 5 кубиків та 8 фігурок

- Немає в наявності
- Код: 27990
1 036 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Малюк буде в захваті від ігор із цим захопливим ігровим набором! Яскраві фігурки та кубики з милими картинками з тваринами, що мешкають в Африці, зроблять гру барвистою та веселою. У процесі гри крихітка також розвиватиме дрібну моторику та навчиться вирішувати прості, але важливі завдання — яку фігурку краще підібрати та як побудувати пірамідку, щоб вона не впала?
- Набір поєднує в собі 2 улюблені іграшки дітей і батьків: пірамідку та сортер.
- В ігровій формі малюк вивчить кольори, форми, цифри.
- Гра сприяє розвитку допитливості, а також залучить дитину до досліджень і відкриттів.
- Побудуйте з 5 кубів високу та яскраву пірамідку-вежу. У цьому вам допоможуть персонажі на кубиках — починаючи з усміхненого лева Гаррі та закінчуючи симпатичним алігатором, що загоряє на сонечку.
- У кожного кубика свій розмір, колір, на кожен нанесена цифра та відповідна кількість предметів.
- Набір прекрасно підходить для спільної гри дитини з батьками. Ви точно проведете час разом якісно, корисно та весело!
- Куби зроблені зі щільного, гладкого та міцного картону, який легко чиститься й довго вам прослужить.
У комплект входять:
- 5 кубиків;
- 8 кольорових фігурок.
Taf Toys. Бути батьками легше.
Рекомендовано для дітей віком від 1 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taf Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Кількість складових елементів | 13 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 036 ₴









