Набір Для Ігри З Піском Battat - Чудосамоскид, машинка та 6 інструментів

- Немає в наявності
- Код: 27992
1 353 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для гри з піском Battat — ЧУДОСАМОСКИД.
Побудуй найвищі замки з цими 6 пляжними інструментами!
- Лопатка та грабельки з вигнутими ручками
- Великий самоскид
- 2 великі пасочки-замки
- Шпатель
Набір для гри з піском — Чудосамоскид Batttat подарує дитині багато веселощів, а також допоможе розвинути:
- креативність
- сенсорику
- фізичний розвиток.
Ігри на пляжі з Battat — Будь активним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір іграшки: 36х23х23 см.
Рекомендований вік — 18 місяців до 8 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 1 353 ₴









