Ігровий набір Battat - машинка Автовоз із 2 машинка

- Немає в наявності
- Код: 27994
1 080 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бип, бип… Ваша доставка двох дитячих машин уже тут!
- Автовоз із 6 колесами! Великий і міцний 6-колісний іграшковий автовоз із 2 маленькими іграшковими машинками потішить будь-якого малюка.
- 2 рівні! Завантажте свої автомобілі в дитячій та відвезіть їх на кухню. Вивантажуйте!
- Знімний причіп повертається під час руху. Задні двері відчиняються, перетворюючись на вантажну рампу. Верхня платформа перевертається для завантаження автомобілів.
Розмір іграшки: 34 x 20 x 18 cm.
Розвивальні іграшки Battat — будь веселим. Будь захопленим. Будь собою!
Рекомендовано для дітей віком від 1 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір машинок |
| Колір | Синій |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 1 080 ₴







