Набір Для Ігри З Піском І Водою Battat - Млин, машинка-самоскид і відерце

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27995
1 904 ₴
1 700 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для гри з піском і водою Battat — МЛИН.
Дивись, як вода або пісок спускається вниз цією дорогою і тією!
- Великий млин із декількома маршрутами для води та піску урізноманітнить ігри в пісочниці та на пляжі;
- До комплекту входить відерце та машинка-самоскид.
Набір для гри з піском і водою — Млин Battat не тільки розважить малюка грою, а й допоможе йому розвинути:
- креативність
- сенсорику
- фізичний розвиток.
Ігри на пляжі з Battat — Будь активним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір іграшки: 28х15х38 см.
Рекомендований вік — 18 місяців до 8 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 380 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
- Ціна: 1 700 ₴









