Набір для гри з піском і водою Battat — Пісочний млин, самоскид і лопатка

-11%
- Готово до відправки
- Код: 28023
1 426 ₴
1 273 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для гри з піском і водою — Пісочний млин — чудова іграшка для кожного малюка! Вона ідеально підійде для гри на пляжі та в пісочниці!
- У комплекті є все необхідне для цікавої гри: млин, самоскид і лопатка. З таким набором можна вигадати багато різних варіантів гри!
- Засипайте лопаткою пісочок, поверніть ручку, просійте пісочок через млин і відвантажуйте в самоскид. Захопливий і розвивальний процес!
- Завдяки незвичайному забарвленню набір буде помітним і захопить дитину тривалою грою.
Набір для гри з піском і водою — ПІСОЧНИЙ МЛИН - допоможе дитині весело та активно провести час на пляжі, а також покращити:
- сенсорику;
- емоційний розвиток;
- фізичний розвиток.
Ігри на пляжі з Battat: Будь активним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір: 21х30х26 cm.
Рекомендовано дарувати малюкам від 18 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Без упаковки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 1 273 ₴





