Металева машинка на радіокеруванні Metal Crawler — Nova Сірий

- Готово до відправки
- Код: 28027
1 860 ₴
1 661 ₴
Автомобіль METAL CRAWLER на р/к — NOVA принесе Вашій дитині безліч незабутніх вражень від динамічної, захопливої гри!
- Завдяки гумовим шинам автомобіль може долати асфальт, тротуарну плитку та цементне покриття.
- Потужний магнітний двигун розроблений для забезпечення більшої потужності автомобіля.
- Суперсильна система антистолкування спроєктована відповідно до конструкції моделі.
Такі характеристики дають змогу автомобілю METAL CRAWLER на р/к — NOVA імітувати маневри справжньої машини, забезпечувати стійкість і найкраще зчеплення автомобіля з дорогою.
Модель відповідає "Технічному регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні (утвердженому Постанові Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017, No139)".
Під дію вищезазначеного техрегламенту потрапляють іграшки, які відповідають міжнародній директиві RoHS (англ. Restriction of Hazardous Substances), що обмежує вміст шкідливих речовин. Ці іграшки є безпечнішими для дітей і довкілля.
Особливості:
- масштаб - 1:16,
- матеріал корпусу — метал і пластик,
- радіус дії пульта — 45 м,
- тип привода — задній,
- час роботи — 15 хвилин (залежить від стилю керування),
- час заряджання — 3-5 год,
- живлення — 2 батарейки типу АА для пульта керування (до комплекту не входять),
- акумулятор 3,7 V.
Машинки на радіокеруванні Sulong Toys дають змогу розвинути в дитини:
- вміння грати,
- сприйняття простору.
Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sulong Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Двигун | Електричний |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 45 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 661 ₴









