Ігрова фігурка Funko POP! серії "Мандалорець" - Малюк та Мандалорець

- Немає в наявності
- Код: 28030
1 653 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова фігурка з тремтячою головою FUNKO – Мандалорець та його маленький спутник Малюк Ґрогу стануть чудовим подарунком для любителів серіалу «Мандалорець» від творців 'Зоряних Війн'.
- Голова Мандалорця прикріплена таким чином, що при русі вона кумедно трясеться.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Створіть власну колекцію FUNKO!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Зоряні Війни Ігрові фігурки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
- Ціна: 1 653 ₴

