Ігровий набір Bburago — Гараж 2 Рівня (1:43), 1 машинка

- Готово до відправки
- Код: 28031
2 342 ₴
2 091 ₴
Ігровий набір ГАРАЖ Bburago 2 рівні — це справжня знахідка, з якою дитина зможе влаштувати цілу сюжетну гру!
Твій іграшковий автомобіль потребує ремонту або в дозаправлянні? Заїзджай у гараж! Дотримуйся правил дорожнього руху та дотримуйся покажчиків. На виїзді машина може заїхати на автомийку, а потім продовжити маршрут!
Збираючи набір і граючи з ним, дитина ознайомиться з практично справжнім автосервісом, який гарантує довгі години незабутніх ігор.
Набір для сюжетно-рольової гри містить
• дворівневий гараж серії "Street Fire" з автотрасою
• автозаправну станцію
• автомийку
• іграшкові естакади
• майстерню
• одна металева модель автомобіля в масштабі 1:43
• дорожні знаки та інші засоби регулювання авторуху.
Також до набору входять наклейки для оформлення.
Іграшки машинки Bburago, а також ігрові набори дають змогу розвинути в дитини:
• сприйняття простору
• кругозор.
Розмір набору: 69х45х30 см.
Рекомендовано для дітей віком 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bburago |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 450 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 690 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Синій |
| Ширина у зібраному вигляді | 300 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 091 ₴




