Набір Для Ігри З Піском І Водою Battat - Візок Море та 11 аксесуарів

- Немає в наявності
- Код: 28034
1 402 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для гри з піском і водою — Візок Море
Літо настає! Збирайте всі 11 аксесуарів у візок і вирушайте на пляж!
Симпатичний візок із химерною ручкою містить корисні аксесуари для гри в пісочниці та на пляжі:
- велике відерце із ситом для піску
- лопатку
- граблі
- кораблик
- пасочку-рыбку
- 3 маленькі відерця з отворами, які можна вкладати одна в одну, ставити один на одного у формі вежі та закривати кришкою у формі акули.
Набір для гри з піском і водою — Візок Море - допоможе дитині весело та цікаво провести час, а також розвинути
- сенсорику
- креативність
- фізичний розвиток.
Ігри на пляжі з Battat — Будь активним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір: 35х24х21 см.
Рекомендований вік — 18 місяців до 8 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 240 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
- Ціна: 1 402 ₴









