Розвиваюча дерев'яна іграшка-рахівниця Battat - Тутті-Фрутті

-11%
- Готово до відправки
- Код: 28035
2 327 ₴
2 078 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хто сказав, що не можна додати яблука до апельсинів?
- Рахівниця ТУТТІ-ФРУТТІ допоможе Вашій дитині вивчити основи лічби, форми, кольори, фрукти і числа.
- А ближче до садочка можна копнути глибше, познайомивши малюка з додаванням, відніманням, множенням і діленням.
- Яскраві фруктові намистини додадуть грі різноманітності!
- Від червоної малини до жовтих бананів - у цій барвистій іграшці є багато цікавого! Як мінімум, 100 корисних фруктів.
- Маленьким пальчикам сподобаються ідеально виконані дерев'яні фігурки.
- Рахівниця чудово доповнить колекцію класичних іграшок.
Розмір іграшки: 27 x 11 x 32 см.
Розвиваючі іграшки Battat - Будь креативним. Будь захопленим. Будь собою!
Рекомендовано для дітей віком від 1,5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 18 міс |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рахунки |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 2 078 ₴








