Іграшкове піаніно Kiddieland Звірята на гойдалках

- Немає в наявності
- Код: 28036
865 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піаніно ЗВІРЯТА НА ГОЙДАЛКАХ - яскрава та цікава іграшка, яка розважить малюка виглядом кумедних тварин і приємними мелодіями.
Піаніно з 8 різнокольоровими клавішами передає звучання 5 музичних інструментів:
- фортепіано;
- саксофон;
- скрипка;
- баян;
- дзвіночок.
На ігровій панелі розміщені фігурки тварин, які кумедно рухаються, коли малюк грає на піаніно або прослуховує демо-мелодії.
Піаніно ЗВІРЯТА НА ГОЙДАЛКАХ Kiddieland це не просто розвага для дитини, а й іграшка, яка допоможе розвинути у малюка:
- музичний слух;
- логіку;
- сприйняття кольорів.
Розвиваючі іграшки Kiddieland - вибір розумних дітей та їхніх батьків.
Упаковка презентаційно-відкрита.
Живлення: 4 батареї АА (входять до комплекту).
Розмір: 29х19х15.
Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kіddіeland |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Піаніки |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 190 мм |
- Ціна: 865 ₴








