Фігурка Godzilla vs. Kong серії «Titan Tech» — Годзілла (20 cm)

- Немає в наявності
- Код: 28041
1 939 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ласкаво просимо до MonsterVerse! Тут на Вас чекають улюблені легендарні герої — Годзілла та Кінг Конг.
Вони збільшили свої сили, оновили свою броню та готові до бою!
Фігурка серії «TITAN TECH» — ГОДЗІЛЛА — стане чудовим доповненням Вашої колекції. Стародавній монстр може стати небезпечним ворогом і загрозою всьому наявному або навпаки — членом команди добрих титанів-захисників. Все у Ваших руках!
Особливості:
- Іграшка заввишки 20 cm з високим рівнем деталізації точно схожа на свій прототип із відомого блокбастера.
- В іграшці є багато прихованих елементів, які допоможуть перетворити Годзілу на Супервооружену Годзілу! На ногах, руках і хвості є захована грізна зброя. Знайдіть його та поверніть/відкрийте! Легка та швидка трансформація!
- Фігурка Годзіли розкладається, а всередині заховані додаткові елементи, які зроблять образ гіганта ще небезпечнішим!
- Яскраві сині частини зроблять фігурку ще цікавішою для гри! Вигадуйте свій сюжет і починайте батл гігантів!
У комплекті:
- фігурка 20 cm із рухомими частинами тіла.
Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Герой кіно |
| Колір | Синій |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 1 939 ₴







