Ігровий набір Bburago — Фура Mercedes-Benz Actros з навантажувачем

-11%
- Готово до відправки
- Код: 28045
2 463 ₴
2 199 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір ФУРА MERCEDES-BENZ ACTROS з навантажувачем стане чудовим подарунком як для маленького автолюбителя, так і дорослого шанувальника автомобілів.
Усередині фури можна перевозити багато різних товарів, а навантажувач допоможе легко все завантажити!
Особливості набору:
- фура представлена в масштабі 1:43;
- у фури відчиняються задні двері та висувається підставка для стійкості;
- у комплекті навантажувач, ящики, піддони.
Ігровий набір Bburago допоможе розвинути в дитини:
- сприйняття простору,
- кругозор,
- вміння грати та колекціонувати.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bburago |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |
| Тип | Набір машинок |
| Матеріал | Металопластик |
- Ціна: 2 199 ₴








