Ігрова фігурка Funko POP! серії "Мандалорець" - Малюк йода використовує силу

- Немає в наявності
- Код: 28052
1 688 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! DELUXE - МАЛЮК ВИКОРИСТОВУЄ СИЛУ стане чудовим подарунком для шанувальників всесвіту Зоряних Війн.
- Ця особлива фігурка також видає звуки та світиться, додаючи атмосфери вашої колекції!
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 12 см (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
2 батарейки АА входять до комплекту.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 120 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Зоряні Війни Ігрові фігурки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 1 688 ₴


